ÜYELERİMİZ
Fotoğraf Galerisi
ULUDAĞ ET LOKANTASI
Adres
İstanbul Caddesi No:2 FLORYA
Bölge
İst - Avrupa Yakası
Şehir
İstanbul
İlçe/Semt
Florya
Telefon
90 212 624 95 90
Fax
90 212 579 86 24
Genel Özellikler

                                                           "1956'dan beri süren lezzet..."     

 1956 yılında Ankara Denizciler Caddesinde dört masalı küçük bir lokanta olarak hizmet yolculuğuna başlayan ULUDAĞ KEBAPÇISI lezzete adını vererek, müşterilerinin beğenisi ile gelişimini sürdürmüştür.

      1985 yılında ULUDAĞ adı ve kalitesi, ULUDAĞ ET LOKANTASI ünvanıyla, İstanbul'un nadide semtlerinden biri olan Florya'da, deniz kenarında ve Atatürk Köşkü'nün hemen yanıbaşında, yeşil ile mavinin kucaklaştığı eşsiz manzarasıyla siz değerli İstanbullular ile tanıştı.

      Doğal güzelliklerin lezzetle buluştuğu ULUDAĞ ET LOKANTASI 800 kişilik kapalı yemek salonu, yeşillikler arasında 1200 kişilik deniz manzaralı bahçesi, 400 kişilik kafeteryası, geniş otoparkı ve çocuklu ailelere rahat ve huzurlu yemek yeme imkanı sunan kapalı ve açık çocuk oyun parkları ile sizlere her zaman keyifli anlar sunmaktadır.

      Özel organizasyonlarınız, düğün, davet, doğum günü kutlamalarınız, iş yemekleriniz ve iş toplantılarınız, kokteylleriniz ve tanıtımlarınız için tüm teknik ekipmanlarla donatılmış projeksiyon ve slayt gösterilerinizi de sunabileceğiniz deniz manzaralı 250 kişilik özel toplantı salonumuz mevcuttur.

      Kafeteryamız her gün sabah 08:00 gece 02:00 saatleri arasında sizi ve de değerli misafirlerinizi ağırlamak için hizmet vermektedir. Günün her saati kahvaltı menüsü ayrıca, pazar sabahları açık büfe kahvaltımızla hizmetinizdeyiz.

      Kalite, lezzet ve hijyen vazgeçilmezlerimizden olup ürünlerimizi temin ettiğimiz kuruluşların hepsi Gıda Üretim Sertifikası ve Gıda Sicil Belgelerine sahiptir. Kullandığımız ekipmanların tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın denetiminden geçmiş olup standartlara uygundur.

      Uludağ ailesi olarak bünyemize yeni şubeler ekleyerek siz değerli misafirlerimizi;

      2001 Ankara Çayyolu'nda,

      2002 Ankara ARMADA Alışveriş Merkezinin ikinci katındaki bağımsız salonunda,

      2007 Ankara Oran'da PANORA Alışveriş ve Yaşam Merkezinin zemin katında bulunan Restoranlar Sokağında,

     

"Güneş her sabah yeniden doğar; Lokantacılıkta da; her gün, her şey yeniden, taze başlar"  

                                                                                                                                                                  Burhan ULUDAĞ